Menu:

Projekt předškolní vzdělávání - PSOVOD

 3.6.2014

Z Lanškrouna se na nás přijela podívat štěňata a jejich "pániček".

Spousta dětí ze školky a školy z Kladské ZŠ se setkalo s policejním psovodem z Lanškrouna . Ten přijal pozvání občanského sdružení dětí a mládeže Začít spolu.Štěňata netrpělivě tahají za vodítko, protože mají jedinou touhu – chytit lumpa. Na povel cvičitele provádí ukázkové zadržení.Zuby se zakousnou do figuranta a cloumají s ním tak dlouho, dokud nepadne k zemi.a od svého pána za odměnu dostane každé štěňátko pamlsek. Své ukázky poslušnosti, vyhledávání a zadržení pachatelů zvládli výborně . Umí aportovat, stopovat, zadržet pachatele. Jejich výcvik trvá dlouho, ale jsou dokonalými pomocníky.

Děti jejich ukázky pozorovaly s respektem a vnímaly každý povel policisty nebo pohyb psa. Za odměnu si děti mohly pohrát se štěňaty.

Naše poslání

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi jsou ambulantní a terénní služby poskytované rodině s dítětem, u kterého existují rizika ohrožení jeho vývoje, nebo je jeho vývoj ohrožen v důsledku dopadů dlouhodobě obtížné sociální situace, kterou rodiče nedokážou sami bez pomoci překonat.

 

footer-logo.png

Kontaktujte nás