Menu:

Stop předsudkům

 

Cílem projektu STOP PŘEDSUDKŮM, by měl podpořit majoritu a minoritu ke zlepšení vztahu, zkvalitnit společenské soužití a snažit se o bližší pochopení mentality.

Projekt STOP PŘEDSUDKŮM bude rozděleno do třech pilířů Přednášky, galerie s workshopem a video záznam. Přednášky budou probíhat ve Městě Broumov v prostorech Začít spolu z.s., kam bychom chtěli pozvat minimálně 20 osob. Přednášky budou rozděleny do dvou fází na téma 1. Historické kořeny Romů 2. Holocaust Romů, které budou prezentovány cca 8 hodin.

 Galerie s workshopem bude probíhat ve výstavní síni na Staré radnici v Broumově, které se budou konat 2x do roka. V místnosti budou rozmístěny fotografie Romů s popisky, které budou rozděleny podle témat (kočovný život Romů, dnešní život Romové, holocaust…) 

 

 

BROURA.pdf     BROŽURA STOP PŘEDSUDKŮM

 

 

Naše poslání

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi jsou ambulantní a terénní služby poskytované rodině s dítětem, u kterého existují rizika ohrožení jeho vývoje, nebo je jeho vývoj ohrožen v důsledku dopadů dlouhodobě obtížné sociální situace, kterou rodiče nedokážou sami bez pomoci překonat.

 

footer-logo.png

Kontaktujte nás