Menu:

Časová dostupnost

Kontaktní centrum je umístěno na adrese sídla poskytovatele, Soukenická 16, 550 01 Broumov. 

Osobně se můžeme spolu sejít v pondělí od 10:00 - 12:00 hod. Úřední hodiny pro veřejnost jsou v pondělí od10.00 do 12.00 hod. prostřednictvím telefonu nebo emailu. V případě potřeby je po předchozí dohodě klienta s pracovníkem či pracovnicí organizace možné, aby jednání s klienty probíhalo též mimo úřední dny. V úterý až v pátek je dle domluvy a potřeby klienta. V neúřední dny je čas vyhrazen primárně pro práci v terénu, zpracovávání agendy atd..

V případě krizové situace se dle individuální domluvy mohou pěstouni obracet na klíčového pracovníka i mimo tento dohodnutý čas. Při dlouhodobé pracovní neschopnosti (14 dní a více) nebo čerpání dovolené, klíčový pracovník včas pěstounům sdělí, kdo jej zastupuje.

Mgr. Lenka Mižigarová  733 771 906

 

 

 LETAK_2020.png

Naše poslání

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi jsou ambulantní a terénní služby poskytované rodině s dítětem, u kterého existují rizika ohrožení jeho vývoje, nebo je jeho vývoj ohrožen v důsledku dopadů dlouhodobě obtížné sociální situace, kterou rodiče nedokážou sami bez pomoci překonat.

 

footer-logo.png

Kontaktujte nás